EssentiaGlow "Probiotic plus"

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 47.95 EUR   Telli

Toidulisand Probiotic plus on toode, mille peamisteks koostisosadeks on tervisele eriti vajalik C-vitamiin ja mikroelement seleen ning lisaks veel kasulikud lakto- ja bifidobakterid.

C-vitamiin ja seleen aitavad hoida immuunsüsteemi tegevuse normaalsena ning kaitsta rakke oksüdatiivsete kahjustuste eest. Bakterid olid üks esimesi eluvorme planeedil Maa, neid võib kohata kõikjal. Inimkeha pole erandiks – baktereid leidub nahal, soolestikus, ninas, rakkudes ja rakkudevahelises massis. Mõnikord põhjustavad bakterid tervisekahjustusi ja haigusi, aga tavaliselt elavad nad koos oma peremeesorganismiga rahus ja osalevad organismis paljude eluliselt tähtsate funktsioonide töös.

Öeldakse, et terve inimese kehas on umbes kolm kilo mitmesuguseid mikroorganisme, enamus neist elutseb soolestikus ja moodustab soolestiku mikrofloora, mida mõnikord nimetatakse isegi eraldiolevaks organismiks, mis suhtleb teatud viisil ajuga. Soolestikus on mikroorganismidele sobiv paljunemiskeskkond ja inimkeha saab kasu omastamata ainete kääritamisest, lisaks sellele konkureerivad kasulikud bakterid patogeensete mikroorganismidega ja pärsivad nende kasvu, treenides sel viisil teatud moel immuunsüsteemi, toimuvad ka vitamiinide süntees ja teised tähtsad protsessid.

Elusateks bakteriteks, mis moodustavad inimese soolestiku mikrofloora kasuliku osa, peetakse esmajoones laktobaktereid ja bifidobaktereid.

Laktobakterid (ld Lactobacillus) ja bifidobakterid (ld Bifidobacterium) kuuluvad nn grampositiivsete bakterite rühma. Mõiste „grampositiivne“ võeti kasutusele Taani teadlase Hans Christian Grami välja töötatud bakterite värvimise meetodi põhjal, et rühmitada baktereid headeks ja halbadeks. Mõlemad bakteriliigid on hästi läbi uuritud, nad elunevad inimese seedetraktis. Neile on iseloomulik keskkonna happelisemaks muutmine, muutes selle sobivaks teiste kasulike bakterite paljunemiseks ja luues ebasobiva keskkonna patogeensete bakterite paljunemiseks.

Kui immuunsüsteemi tegevus on häiritud või normaalse mikrofloora koostis muutunud, võivad soolestikus olevad mikroorganismid põhjustada haigusi. Soolestiku mikrofloora võivad tasakaalust välja viia stress, antibiootikumid, toidus olevad konservandid ja tasakaalustamata toitumine, dieedid, kroonilised ja nakkushaigused, hormonaalsed häired, operatsioonid – see nimekiri on tõesti pikk. Mikrofloora taastamiseks võib tarbida probiootikume.

Pakk: müügil 3 paki kaupa, kokku 90 kapslit. Komplekti hind on 47,95 €. Pildil on pakkide komplekt.

Tootja: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Rootsi.

Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta