EssentiaGlow Multivitamiinid K2-vitamiiniga

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 47.95 EUR   Telli

EssentiaGlow Multivitamiinid K2-vitamiiniga on kõrge kvaliteediga Skandinaaviast pärit toode, millel on märge „Naturally Swedish“.

Käesolev toidulisand on inimorganismile iga päev vajalikest 24 vitamiinist ja mikroelementidest koosnev kompleks, mille koostisesse kuuluvad muuhulgas ka vitamiinid K2 ja D3.

Üks tablett sisaldab soovitatavat päevast kogust näiteks selliseid vitamiine ja mikroelemente nagu C-vitamiin, raud, mitmed B-rühma vitamiinid, mangaan, vask, jood, seleen jt. Selline koostis tagab, et organism saab kätte kogu ühe ööpäeva jooksul vajaliku vitamiinide ja mineraalide koguse.

B-rühma vitamiinid (B1, B2, B6, B12), jood ja C-vitamiin võivad aidata stressi korral ja aidata kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Nimetatud B-rühma vitamiinid, C-vitamiin, foolhape ja raud aitavad vähendada väsimustunnet. Raud aitab kaasa normaalsele vereloomele ja hemoglobiini moodustumisele ning koos joodi ja tsingiga aitab kaasa normaalsele kognitiivsele funktsioonile. A, C, D, B6, vitamiinid, raud ja tsink aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Tsink hoiab küüned ja juuksed tervetena. Jood, A-vitamiin ja B-rühma vitamiinid (B2, B7) aitavad hoida nahka tervena. Biotiin aitab kaasa makrotoitainete normaalsele ainevahetusele. Vitamiin B6 aitab kaasa normaalsele valgu- ja glükogeeni ainevahetusele. Tsink aitab kaasa süsivesikute normaalsele ainevahetusele.

Lisaks on käesolev toidulisand rikastatud K2-vitamiiniga, mis aitab hoida normis vere hüübivuse ja luud tervetena, ning D3-vitamiiniga, mis hoiab hambad ja lihased tervetena ning koos tsingi ja mangaaniga tervena ka luustiku.

Eksisteerivad kaks K-vitamiini tüve: K1 ja K2, mis erinevad üksteisest molekulide keemilise koostise poolest. Kuigi K1-vitamiini vorm on tihedamini esinev, säilib väidetavalt just K2-vitamiin meie organismis pikemat aega aktiivsena. Norra teadusliku ettevõtte Kappa Bioscience (kelle toodetud patenteeritud K2-vitamiiniga ongi rikastatud käesolev toidulisand) väitel kestab nende poolt valmistatava K2-vitamiini (tüvi MK-7) nn pool-eliminatsiooni aeg (aeg, mille jooksul organism eemaldab pool preparaadi annusest) inimorganismis 72 tundi (võrreldes K2-vitamiini teise tüve MK-4 pooleteise tunniga), tagades sel viisil vitamiini parema omastamise organismile. K2-vitamiin avastati XX sajandi keskpaigas, aga selle tõsisemad uuringud algasid alles 10–15 aastat tagasi.

K2-vitamiini peamised loomulikud allikad on loomset päritolu tooted nagu nt liha, piim, munad ja ka hapendatud toit, eriti tooted fermenteeritud sojaubadest. Huvipakkuv on fakt, et just nimelt Jaapanis populaarne fermenteeritud sojaubadest hommikusöögi roog natto andis teadlastele alust uurida K2-vitamiini tähendust organismile.

Kuid K2-vitamiini tegevuse tõhusus sõltub paljuski organismi D-vitamiini varudest. Just seetõttu on toidulisand „Multivitamin with vitamin K2“ rikastatud ka naturaalselt inimorganismi poolt toodetava D3-vitamiiniga.

D3-vitamiin: kolekaltsiferool – kuulub D-rühma rasvlahustuvate vitamiinide hulka. D3-vitamiin tekib nahas päikese ultraviolettkiirte mõjul. Väidetavalt piisab organismi D3-vitamiiniga varustamiseks iga päev 10 minutit päikese käes viibimisest. Siiski on ekvaatorist kaugemal asuvates riikides (sh ka Leedus) seda võimatu teha ning seepärast soovitataksegi kasutada antud vitamiini sisaldavaid toidulisandeid. D-vitamiini koguse võib kindlaks teha vereprooviga. See võimaldab täpselt kindlaks teha D-vitamiini puuduse, normi või ülejäägi organismis. Kõige täpsemalt võimaldab seda D-vitamiini (25-OH) analüüs, mis võimaldab kindlaks teha nii taimset päritolu (D2) kui ka loomset päritolu (D3) D-vitamiini koguse. Siit leiate infot, milline D-vitamiini kogus organismis on piisav.

D-vitamiini seisund Diapasoon Defitsiit       < 25 nmol/l
Ebapiisav                                                 25–75 nmol/l
Piisav                                                      75–250 nmol/l
Toksilisus                                                 > 250 nmol/l

Niisiis on piisav kogus D-vitamiini soovituste kohaselt 75–250 nmol/l

D-vitamiin reguleerib mineraalainete, näiteks kaltsiumi, fosfori ja magneesiumi vahetust. Tänu nendele omadustele aitab D-vitamiin hoida tervena hambad ja luustiku, toetab lihasfunktsiooni ja aitab kaasa rakkude jagunemise protsessidele organismis. See aitab kaasa ka immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja organismi tervele reageeringule põletike suhtes.

D3 vitamiini leidub rasvastes kalades, nt lõhes, heeringas, angerjas, ülelüldiselt kalamaksaõlis ja ka munakollases. Tähtis on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.

Koostisosad L-askorbiinhape, beetakaroteen, paakumisvastane aine, rasvhapete magneesiumsoolad, täidis tselluloos, D-biotiin, pteroüülmonoglutamiinhape, raud(II)fumaraat, kaltsiumkarbonaat, paakumisvastane aine ränidioksiid, amulgaator rasvhapped, kaaliumjodiid, vaskglükonaat, kroompikolinaat, magneesiumoksiid, mangaansulfaat, naatriummolübdaat, nikotinamiid, naatriumselenaat, tiamiinvesinikkloriid, riboflaviin, kaltsium-D-pantotenaat, püridoksiinvesinikkloriid, tsüanokobalamiin, kolekaltsiferool, DL-alfa-tokoferüülatsetaat, menakinoon, tsinklaktaat, ortofosforhappe kaltsiumisoolad.

1 tablett sisaldab (NRV*, %): 120 mg (15%) kaltsiumi, 80 mg (100%) C-vitamiini, 70 mg (19%) magneesiumi, 21 mg (3%) fosforit, 16 mg (100%) niatsiini, 14 mg (100%) rauda, 12 mg (100%) E-vitamiini, 5 mg (83%) pantoteenhapet, 2,8 mg (200%) B6-vitamiini, 2,8 mg (200%) B2-vitamiini, 2,2 mg (200%) B1-vitamiini, 2 mg (100%) mangaani, 10 mg (100%) tsinki, 1,60 mg beeta-karoteeni (mis vastab 266,67 μg (33%) A-vitamiinile), 1 mg (100%) vaske, 200 μg (100%) foolhapet, 150 μg (100%) joodi, 55 μg (100%) seleeni, 50 μg (67%) K2-vitamiini, 50 μg (100%) molübdeeni, 40 μg (80%) biotiini, 40 μg (100%) kroomi, 5 μg (100%) D-vitamiini, 2,50 μg (100%) B12-vitamiini.

*- Toitaine kontrollväärtus.

Pakend: müügil on 3 pakist koosnev komplekt, mis sisaldab 90 tabletti. Komplekti hind on 47,95 eurot. Pildil on üks pakk.

Tootja: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Rootsi.

Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta